Aktualności

Rodzaje zabezpieczeń do domu

Przestępczość w Polsce nieustannie spada, jednak nadal włamania zdarzają się na porządku dziennym, dotyczy to również domów jednorodzinnych. Obecnie istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie się przed intruzami. Sposoby te skutecznie pomogą podnieść komfort życia i zadbać o swoje mienie. 

Dobry alarm to podstawa

Pojawienie się intruza na terenie posesji nie jest pożądaną sytuacją, można się przed nią obronić, inwestując w alarm. Nowoczesne systemy alarmowe reagują natychmiast po przekroczeniu terenu posesji, włącza się wówczas sygnalizacja włamania i napadu. Większość firm oferujących systemy alarmowe proponuje swoim klientom powiadomienia sms, które wysyłane są w razie aktywacji alarmu. Jest to doskonała opcja dla osób, które dużo podróżują, dzięki temu w razie włamania zostaną od razu powiadomione. Alarm można też aktywować kiedy domownicy przebywają na terenie posesji, wówczas włączane są tylko te czynniki, znajdujące się przy wejściu do domu. Za dodatkową opłatą można skorzystać z usług firmy ochroniarskiej, która w razie alarmu wyśle patrol pod sam dom, w celu skontrolowania sytuacji.

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Instalacja alarmu jest bardzo ważna, jednak warto też pamiętać o fizycznym zabezpieczeniu posesji. W tym celu warto zainwestować w drzwi antywłamaniowe, które są tylko nieznacznie droższe od tych bez zabezpieczeń. Poza tym w domu wolno stojącym nie powinno zabraknąć rolet antywłamaniowych, montowanych na zewnątrz budowli. Rolety mają bardzo wiele zalet, nie tylko chronią wnętrze domu przed intruzami, ale też stanowią osłonę przed słońcem w gorący dzień czy też silnym wiatrem. 

Aby zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa, można dodatkowo zainwestować w monitoring, dzięki któremu można kontrolować swoją posesję, bez względu na miejsce pobytu. Nowoczesna telewizja przemysłowa jest bardzo wygodna, podgląd kamer można uzyskać z pomocą aplikacji. W celu zmniejszenia kosztów instalacji systemu, można zamontować kamery jedynie na zewnątrz budynku, przy głównych wejściach.

Kontakt

Telefon: 509-434-503
E-Mail: biuro@smartsignal.pl
Facebook
Instagram
 
 

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 16:00

Sobota
10:00 - 14:00